Haber

Ocak Partisi İstanbul İl Başkanı ve İlçe Başkanları Genel Başkanı Ziyaret Etti

Ocak Partisi Genel Merkezi’nde düzenlenen haftalık basın toplantısına katılan Ocak Partisi İstanbul İl Lideri Fazlı Bal ile diğer il ve ilçe teşkilatı üyeleri, basın açıklamasının ardından Ocak Partisi Genel Başkanı Kadir Canpolat’ı makamında ziyaret etti.

Ocak Partisi Genel Merkezindeki ziyarete Ocak Partisi İstanbul İl Başkanı Fazlı Bal, İl Başkan Yardımcısı Osman Çelik, Bağcılar İlçe Başkanı Sezgin Elçi, Beşiktaş İlçe Başkanı Nurullah Taner, Maltepe İlçe Başkanı Ömer Çelik, Beyoğlu İlçe Başkanı Halit Göncü, Esenyurt İlçe Lideri Haktan katıldı. . Yılmaz, Fatih İlçe Başkanı Burak Ergin, Avcılar İlçe Başkanı Deniz Çalışkan ve il idare meclisi üyeleri katıldı.

Ziyaret kapsamında İstanbul il başkanları ve ilçe başkanlarından oluşan heyet, Belediye Başkanı Kadir Canpolat’a İstanbul’da 2024 yerel seçimleri hazırlıklarının gidişatı ve teşkilat yapısı hakkında bilgi verdi. Canpolat ise toplantıda İstanbul il ve ilçe teşkilatlarını yakından takip ettiğini ve İstanbul’daki çalışmalarından memnun olduğunu belirtti. Toplantıda Ocak Partisi’ne yurt içi ve yurt dışından önemli katılımcıların olduğu vurgulandı.

Canpolat, üyelerden İstanbul’un yarım kalan ilçe teşkilatlarının tamamlanmasını istedi.

haber-gokcebey.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu