Yaşam

Yıldız Tilbe’yi şaşırtan 8 Mart paylaşımı: Kadınlar günü kutlamaktan bıktım usandım

Şarkıları ve konserlerindeki başarısıyla gündemden düşmeyen Yıldız Tilbe, sosyal medya hesaplarıyla da adından söz ettiriyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığı vasiyetle dikkatleri üzerine çeken Tilbe, bu sefer Kadınlar Günü paylaşımıyla gündeme geldi.

“KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLAMAK MUTLUYUM”

Tilbe, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Kadınlar Günü’nü kutlamaktan bıktım” ifadelerini kullandı. Paylaşımına kısa sürede onlarca yorum alan Tilbe, yeni paylaşımlarda bulunarak, “Kadınlar Günü kutlamalarının başlangıç ​​noktası olan kadınları saygıyla anıyorum. Her gün mutlu kadınlar. Ne günler, yarım kaldı. bitti. mutlu hayat.”

VASİYETİ İLAN ETTİ: SİYASİLER CENAZEMİME GELMİYOR

Geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından paylaşım yapan Yıldız Tilbe, cenazesiyle ilgili vasiyetini açıkladı. Cenazesine hiçbir siyasetçinin gelmesini istemeyen Tilbe, şu ifadeleri kullandı: “Allah hepinize sağlıklı uzun ömürler versin. Buradan söyleyeyim vasiyet olarak avukatıma bırakacağım. , cenazeme siyasetçi siyasetçi gelsin istemem cenazeme geldiğimde cebinize bozuk para büyüklüğünde taş koyun 1 siyasetçi gelirse taşlayın gelmezlerse ben Kalkarım Allah’ın izniyle, belki birkaç tane alırım, hiçbirini istemiyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu