Haber

7 Mayıs Şanslı Top Sonuçları Açıklandı: 7 Mayıs Şanslı Top Kazanan Numaralar ve Tüm Detaylar

Çarşamba ve Pazar akşamları düzenlenen fal oyunu severlerin vazgeçilmezi haline gelen Milli Piyango çekilişi Şans Topu’nda bu akşam haftanın son maçı yaşandı. Saat 20.00’de canlı olarak gerçekleştirilen çekilişe Milli Piyango yetkilileri ve noter eşlik etti. 5+1 yapanın büyük ikramiyeyi elde etme şansı yakalayacağı 7 Mayıs Baht Topu çekilişinin detayları araştırılıyor. Peki 7 Mayıs Pazar günü Şans Topu kazandıran numaralara ne oldu? 7 Mayıs Pazar Şans Topu sonuçları açıklandı mı? İşte 7 Mayıs Şans Topu sonuçları…

7 Mayıs Pazar Baht Topu Sonuçları Açıklandı mı?

Milli Piyango’nun haftada iki gün düzenlediği ve oyunu sevenlerin merakla beklediği Şans Topu sonuçları belli oldu. Noter ve Milli Piyango yetkilileri eşliğinde 7 Mayıs Pazar günü saat 20:00’de canlı olarak gerçekleştirilen çekilişin detayları resmi internet sitesinde merak edenlerle paylaşıldı. 7 Mayıs Pazar Şans Topu çekiliş sonuçları için haberimizde yer alan sonuç sorgulama sayfasını inceleyebilirsiniz.

7 Mayıs Pazar Şans Topu Sonuçları Açıklandı

7 Mayıs Pazar Baht Balosu’nda kazandıran numaralar; 10, 20, 26, 27, 34, 2 oldu. 5+1’i alan olmazken 856.502,39 TL’lik büyük ikramiye bir sonraki çekilişe devredildi.

7 MAYIS BAHT TOPU SONUÇ SORGULAMA SAYFASI

nallihanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu