Haber

Mustafakemalpaşa Vizyon Projeleri Hizmete Hazır

Bursa’nın en büyük şehir parkı olan Mustafakemalpaşa Millet Bahçesi ile 30 yıldır atıl durumdaki Gençlik Merkezi’ni ve tamamı Mustafakemalpaşa’nın 7’den 77’ye düzenlediği Gençlik Merkezi’ni ziyaret eden Milletvekili Mustafa Esgin ve Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar , özlenen projelerin canlı yayın üzerinden tamamlandığını söyledi. Bir sunum yaptılar ve yeni çalışmaları hakkında konuştular.

İlçenin vizyon projelerinden biri olan Mustafakemalpaşa Millet Bahçesi’nin ilk cuma namazı, Mustafakemalpaşa’ya yeni bir soluk getiren 76 dönümlük arazide kılındı. Mustafakemalpaşa’mıza yeni bir soluk getiren Millet Bahçemizde rüku ve secdelerle buluşmanın huzuru içindeyiz” dedi.

1991 yılında temelleri atılan ve uzun yıllar atıl kalan mega proje tamamlandı. İlçe girişinde 40 dönüm arazi üzerinde Mustafakemalpaşa Gençlik Merkezi, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Mustafakemalpaşa Belediyesi ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı işbirliğiyle Bursa’da eşi benzeri olmayan bir kompleks haline geldi. Milletvekili Mustafa Esgin ve Belediye Başkanı Mehmet Kanar, açılışına sayılı günler kala Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti. İlçedeki en kapsamlı yatırım olduğunu vurgulayan Lider Kanar, “30 yıldır hasretle beklediğimiz Millet Bahçemizi ve gençlerimizin hayali Gençlik Merkezi’ni 7’den 7’ye uzun yıllar huzur ve keyif içinde yaşayacağız” dedi. 77 yıldır ilçemiz çok şükür eylemlerle büyümeye devam ediyor.4 yıllık süreçte ulaşımdan tarıma, alt yapıdan sosyal hayata ilçenin her noktasına dokunarak 100.yıla damgasını vuracak hizmetler sunduk ve hizmete açtık. yapmaya devam edin” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu